Kommunikation

Marknad & kommunikation – 08-453 41 70

Kommunikationschef
Katarina Gold
katarina.gold@abf.se

Presschef & Enhetschef Marknad & kommunikation
Gilda Romero
gilda.romero@abf.se

Marknadskoordinator och formgivare
Fia Donning
fia.donning@abf.se

Kommunikationsassistent
Anna Hamnevik
anna.hamnevik@abf.se

Service & Bokning – 08-453 41 00

Enhetschef Service & bokning
Liza Hallin
liza.hallin@abf.se

Informatör
Caroline Lundgren
caroline.lundgren@abf.se

Informatör
Ingrid Erlandsson Teklegiyordis
ingrid.erlandssonteklegiyordis@abf.se

Informatör
Leila Borg
leila.borg@abf.se