Oavsett var du bor är du välkommen att söka till våra skolor, som alla ligger centralt placerade på platser som är lätta att ta sig till via kollektivtrafiken.

City

ABF-huset. ABF Stockholm Komvux City.

Sveavägen 41
T-bana Rådmansgatan eller Hötorget

Emma Ardin-Holm, rektor och enhetschef
emma.ardin-holm@abf.se

Anna Lejdestad, rektor
anna.lejdestad@abf.se

Berit Kristiansen
berit.kristiansen@abf.se

Liljeholmen

Ung kvinna i slöja ler. ABF Stockholm Komvux Liljeholmen.

Lövholmsvägen 2
T-bana Liljeholmen

Roberto Ghisler, rektor och enhetschef
roberto.ghisler@abf.se

Linda Svedberg, rektor
linda.svedberg@abf.se

Annika Montin
annika.montin@abf.se

Globen

Lärare undervisar. ABF Stockholm Komvux Globen.

Arenavägen 55
T-bana Globen

Johan Lundquist, rektor och enhetschef
johan.lundquist@abf.se

Cornelia Widmark, rektor
cornelia.widmark@abf.se

Christine Norberg
christine.norberg@abf.se