Oavsett var du bor är du välkommen att söka till våra skolor, som alla ligger centralt placerade på platser som är lätta att ta sig till via kollektivtrafiken.

City

ABF-huset. ABF Stockholm Komvux City.

Sveavägen 41, t-bana Rådmansgatan eller Hötorget.

Emma Ardin-Holm, rektor och enhetschef emma.ardin-holm@abf.se Anna Lejdestad, rektor anna.lejdestad@abf.se

Huseyin Bulut, huseyin.bulut@abf.se

Lovisa Hegart, lovisa.hegart@abf.se

Liljeholmen

Ung kvinna i slöja ler. ABF Stockholm Komvux Liljeholmen.

Lövholmsvägen 2, t-bana Liljeholmen.

Linda Svedberg, rektor och enhetschef linda.svedberg@abf.se

Pernilla Kainz, pernilla.kainz@abf.se

Globen

Lärare undervisar. ABF Stockholm Komvux Globen.

Arenavägen 55 T-bana Globen

Johan Lundquist, rektor och enhetschef johan.lundquist@abf.se Cornelia Widmark, rektor cornelia.widmark@abf.se

Carl Stensson, carl.stensson@abf.se